vanzari amef

:: sugestii de facilitati noi in EasyCont
:: propuneri de rapoarte/situatii noi in EasyCont
Reguli forum
:: Sasorysoft isi rezerva dreptul de a nu implementa in programele sale decat sugestiile / cererile de modificari/adaugari pe care le considera oportune
:: Sasorysoft isi rezerva dreptul de a negocia modificarile/adaugarile complexe sugerate de clienti
:: Modificarile / adaugarile GRATUITE vor fi executate in limita disponibilitatii Sasorysoft, daca se considera favorabile pentru structura programelor
:: Va multumim pt sugestiile dstra si va asiguram ca vor fi analizate cu atentie !
Avatar utilizator
BODOR LEVENTE
Mesaje: 52
Membru din: Mie 26 Oct, 2016 6:23 am
Localitate: TOPLITA
Contact:

vanzari amef

Mesajde BODOR LEVENTE » Joi 12 Ian, 2017 7:56 am

La introducerea actelor in AMEF apare implicit cota de 20% chiar daca in program s-a modificat la 19%.Verificati va rog

Avatar utilizator
administrator
Administratorul site-ului
Mesaje: 124
Membru din: Mar 18 Oct, 2016 4:41 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: vanzari amef

Mesajde administrator » Joi 12 Ian, 2017 9:09 am

Eroarea este a dstra

La fiecare cod de magazin ati definti o cota implicita si aceasta a ramas 20 probabil.
Corectati si veti avea cota implicita dorita.
Va reamintesc ca acest TOPIC este destinat PROPUNERILOR de modificari si imbunatatiri, nu sesizarilor de "presupuse erori".
Pentru asistenta in la sesizarea de "presupuse erori" va rog sa folositi metodele din contract de sesizare: email/telefon.

Topic inchis
:: Sasorysoft :: True software sells itself !


Înapoi la “Propuneri de modificari si adaugari de facilitati noi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori