Pareri depre EasyContX?

:: sugestii si exemple in utilizarea EasyCont
:: organizarea actelor in EasyCont in functie de profilul firmei
:: solutii contabile si aplicarea acestor solutii in EasyCont
Reguli forum
:: limbajul in acest forum va fi unul civilizat, userii limitandu-se la discutarea aspectelor tehnice si contabile ale programelor Sasorysoft.
:: orice manifestare necivilizata (defaimare, agresiune verbala , injurii , comportament neadecvat, comentarii in afara topicului sau a programelor Sasorysoft, reclama abuziva pentru alte produse sau servicii, prezentarea de produse software care nu sunt proprietatea Sasorysoft, etc...) va duce imediat la stergerea contului userului respectiv si interzicerea accesului acestuia in viitor pe acest forum.
Dan

Pareri depre EasyContX?

Mesajde Dan » Mie 26 Oct, 2016 7:17 am

Descarcati versiunea 2016.3.12, ultima de pe www.sasory.ro si haideti sa urnim discutiile pe forum!
Cum vi se pare?? :D

Avatar utilizator
marianp
Mesaje: 5
Membru din: Dum 23 Oct, 2016 3:19 am

Re: Pareri depre EasyContX?

Mesajde marianp » Mie 30 Noi, 2016 3:41 am

In 23 de ani de activitate in domeniul contabilitatii, mai bine de 18 i-am petrecut alaturi de Sasory. Cand am testat prima data EasyCont am realizat ca "i-mi vine ca o manusa". Recunosc, au fost si momente cand am vrut sa-l arunc, dar, incet - incet acesta s-a transformat devenind astazi un soft de contabilitate perfect pentru cei care au rabdarea sa-l inteleaga.
De multe ori am fost intrebat de alti colegi, contabili : "De ce folositi EasyCont ? E asa de greu de folosit... l-am incercat si eu... ". Tot de atatea ori le-am afisat doar un zambet iar in sinea mea le-am raspuns: "Pentru ca nu e facut de prosti pentru prosti." (sa-mi fie scuzat limbajul).
Tot respectul meu pentru echipa Sasory care de atatia ani, cu rabdare si cu multa munca (o spune un om care stie ce inseamna programare) a reusit sa tina pasul cu toate modificarile legislative si cu toate cerintele utilizatorilor (mai ciudate sau mai putin ciudate).
Va multumesc pentru modul in care raspundeti intotdeauna cerintelor noasre ( ca utilizatori) si va doresc succes in continuare. :) :)

Avatar utilizator
administrator
Administratorul site-ului
Mesaje: 124
Membru din: Mar 18 Oct, 2016 4:41 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pareri depre EasyContX?

Mesajde administrator » Mie 30 Noi, 2016 8:34 am

Va multumim pt aprecieri ! ;)
:: Sasorysoft :: True software sells itself !


Înapoi la “Utilizare Easycont”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori