BUTON PRELUARE COD FISCAL DIN JURNALE

:: sugestii si exemple in utilizarea EasyCont
:: organizarea actelor in EasyCont in functie de profilul firmei
:: solutii contabile si aplicarea acestor solutii in EasyCont
Reguli forum
:: limbajul in acest forum va fi unul civilizat, userii limitandu-se la discutarea aspectelor tehnice si contabile ale programelor Sasorysoft.
:: orice manifestare necivilizata (defaimare, agresiune verbala , injurii , comportament neadecvat, comentarii in afara topicului sau a programelor Sasorysoft, reclama abuziva pentru alte produse sau servicii, prezentarea de produse software care nu sunt proprietatea Sasorysoft, etc...) va duce imediat la stergerea contului userului respectiv si interzicerea accesului acestuia in viitor pe acest forum.
Avatar utilizator
BODOR LEVENTE
Mesaje: 52
Membru din: Mie 26 Oct, 2016 6:23 am
Localitate: TOPLITA
Contact:

BUTON PRELUARE COD FISCAL DIN JURNALE

Mesajde BODOR LEVENTE » Lun 07 Noi, 2016 11:06 am

Re: preluare cod fiscal din jurnale tva
Mesaj necititde administrator » Lun 07 Noi, 2016 10:46 am
Aveti buton de preluarea automata a codurilor fiscal din Jurnale in Fise analitice , pt toate fisele existente cu aceeasi denumire.
Acest utilitar este suficient si se lanseaza doar 1 data , dupa care urmeaza sa introduceti CIF doar la fisele cu alta denumire , in timp.
Topic inchis...

Va rugam sa specificati unde gasim acest buton deoarece am cautat si nu dam de el.Multumim

Avatar utilizator
administrator
Administratorul site-ului
Mesaje: 124
Membru din: Mar 18 Oct, 2016 4:41 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: BUTON PRELUARE COD FISCAL DIN JURNALE

Mesajde administrator » Lun 07 Noi, 2016 12:50 pm

Nomenclatoare>>fise analitice>>selectati contul>>afisati fisele analitice>>apasati pe Preia CIF...

Este singurul loc unde vedeti toate fisele analitice definite
:: Sasorysoft :: True software sells itself !


Înapoi la “Utilizare Easycont”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori